AMK YABRA Zupa fasolowa 800g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 262566
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Produkt sporządzony z fasoli białej, warzyw z dodatkiem kiełbasy, boczku wędzonego i przypraw, utrwalony przez sterylizację w opakowaniu hermetycznie zamkniętym Smak i zapach charakterystyczny dla zupy gotowanej z wędzonką i warzywami, bez posmaków i zapachów obcych.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Garnek |
|---|---|
| Zawartość netto | 800 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, fasola biała 20%, ziemniaki 6%, warzywa 4,5% (marchew 2,5%, cebula 2%), kiełbasa 3% (mięso wieprzowe 62,5%, mięso drobiowe 22,8%, woda, sól, błonnik ziemniaczany, błonnik pszenny, białko wieprzowe, przyprawy), boczek wędzony 1,8% (mięso wieprzowe, woda, sól), aromat, mąka pszenna, warzywa suszone (marchew, pietruszka, seler, por, cebula, czosnek), substancja zagęszczająca: skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, przyprawy. |
| Frakcja materiałowa | Metal |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,9 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: p.h.p. yabra sp. z o.o. ulica i numer: m. konopnickie 404 kod pocztowy i miasto: 42-260 kamienica polska pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zawartość puszki podgrzać w garnku. |
| Sposób obróbki produktu | Podgrzać i podawać |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 85 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 357 kJ |
| Zawartość białek | 4,3 g |
| Zawartość soli | 0,86 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Produkt sporządzony z fasoli białej, warzyw z dodatkiem kiełbasy, boczku wędzonego i przypraw, utrwalony przez sterylizację w opakowaniu hermetycznie zamkniętym smak i zapach charakterystyczny dla zupy gotowanej z wędzonką i warzywami, bez posmaków i zapachów obcych. |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: