Opis szczegółowy
Jogurt o smaku jagody - borówki amerykańskiej ze szczepem ActiRegularis (Bifidobacterium DN-173010).
Parametry produktu
| Rodzaj | Probiotyczny, Smakowy |
| Smak | Borówkowy |
| Składniki | Mleko odtłuszczone, cukier, śmietanka, jagody 1,9%, błonnik cytrusowy, borówka amerykańska 0,1%, białka mleka, bakterie: jogurtowe (10⁸ jtk/g) ,actiregularis bifidobacterium cncm i-2494 (4 x 107 jtk/g); aromat. może zawierać zboża zawierające gluten, sezam. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 280 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | wapnia |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 28 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 28 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 60 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 168 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 253 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 708 kJ |
| Wielkość porcji | 280 g |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,5 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 16 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 31 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 11 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 105 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 13 %RWS |
Inne informacje o zawartości