7Days Oreo 98g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 652932
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem (33%) o smaku waniliowym z kawałkami ciastek kakaowych (4%)
Parametry produktu
| Zawartość netto | 98 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, olej palmowy, cukier, woda, laktoza (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku, substancje utrzymujące wilgotność (glicerol, sorbitole), dekstroza, syrop glukozowo- fruktozowy, drożdże, olej słonecznikowy, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), estryfikowane kwasem mono- i diacetylowinowym), gluten pszenny, sól jodowana (sól, jodan potasu), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,2%), aromat, skrobia pszenna, substancje konserwujące (propionian wapnia, sorbinian potasu), regulatory kwasowości (difosforany, kwas fosforowy, wodorotlenek sodu), substancje spulchniające (węglany amonu, węglany potasu, węglany sodu), słodowana mąka pszenna, środki do przetwarzania mąki (l-cysteina, kwas askorbinowy). może zawierać jaja, orzeszki ziemne, orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2028-11-06 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Cu-rspo scc-898047 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mondelez polska sp z o.o. ulica i numer: domaniewska 49 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 105 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 473 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1976 kJ |
| Zawartość białek | 6,1 g |
| Zawartość błonnika | 1,4 g |
| Zawartość soli | 0,48 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 24 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy, zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: