7 Days Spumante 60g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5201360521616
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 616254
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Croissant z nadzieniem o smaku szampańskim
Parametry produktu
| Zawartość netto | 60 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ciasto: mąka pszenna, oleje roślinne (olej palmowy, olej słonecznikowy, olej bawełniany, olej rzepakowy), cukier, stabilizator (mono- i diglicedy kwasów tłuszczowych), syrop glukozowo-fruktozowy, drożdże, sól, regulator kwasowości (kwas cytnowy), wanilina, substancja konserwująca (propionian wapnia 0.1%). Nadzienie o smaku spumante 23%: syrop glukozowy, olej palmowy, cukier, odtłuszczone mleko w proszku, dekstroza, alkohol etylowy, żółtko jaja w proszku, emulgator (est kwasów tłuszczowych i poliglicerolu), substancja żelująca (alginian sodu), aromaty, substancja konserwująca (sorbinian potasu 0.1%), laktoza. Może zawierać: orzechy, produkty sojowe. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mondelez Polska sp z o.o. Ulica i numer: Domaniewska 49 Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 120 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 1885 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 452 kJ |
| Wielkość porcji | 60 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość soli | 0,42 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 17 g |
| Zawartość węglowodanów | 42 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: