7 Days Cocoa 5x37g Multipack X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 354545_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem kakaowym (27%)
Parametry produktu
| Typ | Francuskie |
|---|---|
| Smak | Kakaowy |
| Zawartość netto | 185 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mąka przenna, oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy), cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (1,5%), gluten przenny, syrop glukozowo- fruktozowy, drożdze, stabilizator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), odtłuszczone mleko w proszku, sól jodowana, alkohol etylowy, aromat, emulgator (estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu), substancje konserwujące (propionian wapnia i sorbinian potasu), substancja żelująca (alginian sodu), środki do przetwarzania mąki (kwas askorbinowy, l- cysteina). może zawierać jaja, orzeszki ziemne, orzechy, seler, nasiona sezamu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mondelez polska sp z o.o. ulica i numer: domaniewska 49 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 28 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 120 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 455 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1897 kJ |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość błonnika | 1,9 g |
| Zawartość soli | 0,57 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 18 g |
| Zawartość węglowodanów | 43 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: