MOSSO Chrzan Delikatesowy 170 g
Wystaw opinię o produkcie
Wyrazisty, ostry chrzan, który stanowi idealne dopełnienie smaku mięs, wędlin, pasztetów czy gotowanych jaj. Nieodzowny dodatek wielu polskich potraw, szczególnie w okresie Wielkanocnym.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 81638
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wyrazisty, ostry chrzan, który stanowi idealne dopełnienie smaku mięs, wędlin, pasztetów czy gotowanych jaj. Nieodzowny dodatek wielu polskich potraw, szczególnie w okresie Wielkanocnym.
Parametry produktu
| Skład podstawowy | Chrzan |
|---|---|
| Zawartość netto | 170 g |
| Składniki | korzeń chrzanu (46%), woda, olej rzepakowy, ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat cytryny, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, substancja konserwująca: pirosiarczyn sodu, przeciwutleniacz: E 385. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Pojemność | 170 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. Ulica i numer: Wirażowa 43 Kod pocztowy i miasto: 05-090 Raszyn PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 319 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,21 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 134 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 20 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 561 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 84 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Cukry | 4,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 12,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera siarczyny | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E223 Disiarczan sodu, E385 Sól wapniowo -disodowa kwasu etylenodiaminotetraoctowego |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: