'Johnnie Walker Black Label Whisky 40% 50 ml
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5000267096261
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 130434
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Johnnie walker black label
prekursorkę johnnie walker black label, zwaną „old highland whisky” wprowadzono na rynek w 1867 roku. To druga w historii whisky z wybitnego house of walkers. Jest kompozycją 40 whisky, z których każda dojrzewa co najmniej 12 lat i które dobiera się z ponad 700 różnych beczek. Johnnie walker black label to standard, według którego ocenia się wszystkie inne whisky, znany z wyjątkowego, urzekającego, złożonego charakteru. Delektować się nią można zwłaszcza serwowaną „on the rocks” (’na lodzie’).
Parametry produktu
| Typ | Blended/pure malt Whisky (vatted Whisky) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 50 ml |
| Smak | Dymny, Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Dziczyzna, Z lodem |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Diageo Polska SP. z o.o. Ulica i numer: Przyokopowa 31 Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: