Hortex Nektar banan karton 1 l
Wystaw opinię o produkcie
Nektar bananowy to propozycja dla osób lubiących egzotyczne smaki. Pełen słodyczy, gęsty smak i przecierowa konsytencja to nie tylko świetna popozycja na pyszną przekąskę w ciągu dnia, ale też chwilę ... wyjątkowej przyjemności.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 58199
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Nektar bananowy to propozycja dla osób lubiących egzotyczne smaki. Pełen słodyczy, gęsty smak i przecierowa konsytencja to nie tylko świetna popozycja na pyszną przekąskę w ciągu dnia, ale też chwilę ... wyjątkowej przyjemności.
Sok na dobry dzień.
Masz ochotę na coś pysznego?
Mamy na to sposób!
Gęsty nektar bananowy
Źródło witaminy C
przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
Źródło witaminy C.
Witamina C przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Picie co najmniej 100 ml nektaru dziennie pomaga osiągnąć korzystny efekt dla zdrowia.
100% opakowania nadaje się do recyklingu.
Parametry produktu
| Pojemność | 1000 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Nektar |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Bananowy |
| Składniki | Woda, przecier bananowy (25 %), cukier, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, substancja słodząca - sukraloza; aromat bananowy, witamina c. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hortex sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 b kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | witamina C |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciagu 2 dni |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed otwarciem wstrząsnąć. Przecier może powodować rozwarstwienie produktu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 22 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 98 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,3 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 5 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 8 mg/100ml |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 10 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: