'Grande Conte Prosecco D.O.C. Dry 750ml
Wystaw opinię o produkcie
Grande Conte Prosecco D.O.C. Dry to musujące wino produkowane metodą Charmata. Delikatna słomkowa barwa, perliste bąbelki, aromaty białych owoców z nutami zielonego jabłka i cytrusów. W smaku orzeźwiające, eleganckie z miłym długim finiszem.
Idealne jako aperitif oraz do makaraonów w białych sosach, delikatnych ryb, średniodojrzewających serów i deserów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 888488
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Grande Conte Prosecco D.O.C. Dry to musujące wino produkowane metodą Charmata. Delikatna słomkowa barwa, perliste bąbelki, aromaty białych owoców z nutami zielonego jabłka i cytrusów. W smaku orzeźwiające, eleganckie z miłym długim finiszem.
Idealne jako aperitif oraz do makaraonów w białych sosach, delikatnych ryb, średniodojrzewających serów i deserów.
Serwować w temperaturze 6-8°C.
Parametry produktu
| Rodzaj | Prosecco |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Półwytrawny (Sec, Dry, Semi dry) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Serwowanie | Aperitif |
| Zawartość alkoholu | 10,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Bardolino |
| Temperatura serwowania | 6 - 8 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: platinum wines sp. z o.o. ulica i numer: wołodyjowskiego 70/1 70/1 kod pocztowy i miasto: 02-724 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Grande conte prosecco d.o.c. dry |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 480 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: