'FREIXENET PROSECCO DOC 0,2L
Wystaw opinię o produkcie
Wyprodukowany z najwyższej jakości winogron z północnej części Włoch. Freixenet Prosecco jest delikatną przyjemnością dla podniebienia. Świeże i owocowe o aromacie kwiatowym, cytrusów i jabłka. To Prosecco idealne do świętowania dużych i małych chwil. Smacznego!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 628790
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wyprodukowany z najwyższej jakości winogron z północnej części Włoch. Freixenet Prosecco jest delikatną przyjemnością dla podniebienia. Świeże i owocowe o aromacie kwiatowym, cytrusów i jabłka. To Prosecco idealne do świętowania dużych i małych chwil. Smacznego!
Parametry produktu
| Rodzaj | Prosecco |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 200 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Zawartość alkoholu | 11 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Treviso |
| Temperatura serwowania | 5 - 8 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Henkell&Co.Polska Sp.z o.o. Ulica i numer: Mazowiecka 48 Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: