Bonduelle Meksykańskie chili sin carne 425 ml
Wystaw opinię o produkcie
Czerwona fasola z kukurydzą to szybka baza do przyrządzenia dań kuchni meksykańskiej. Sycąca fasola i chrupiąca kukurydza w lekko pikantnym sosie to niezbędny składnik chilli con carne lub jako dodatek do tacos - wystarczy dodać mielone mięso wołowe, doprawić według uznania i pyszne danie meksykańskie gotowe.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 53603
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Czerwona fasola z kukurydzą to szybka baza do przyrządzenia dań kuchni meksykańskiej. Sycąca fasola i chrupiąca kukurydza w lekko pikantnym sosie to niezbędny składnik chilli con carne lub jako dodatek do tacos - wystarczy dodać mielone mięso wołowe, doprawić według uznania i pyszne danie meksykańskie gotowe.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Fasola czerwona, Kukurydza |
| Zawartość netto | 430 g |
| Składniki | Woda, czerwona fasola 28%, kukurydza 14%, koncentrat pomidorowy 6%, cukier, olej słonecznikowy, sól, cebula suszona, skrobia kukurydziana modyfikowana, czosnek, przyprawy 0,3%, mieszanka ziół. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska, Spoza Unii Europejskiej |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Pojemność | 425 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bonduelle polska s.a ulica i numer: szturmowa 2 kod pocztowy i miasto: 02-678 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 107 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 450 kJ |
| Wielkość porcji | 425 ml |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,8 g |
| Cukry | 6,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 14,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: