Bonduelle Indyjska fasolka curry 425 ml
Wystaw opinię o produkcie
Indyjska fasolka Curry od Bonduelle to idealne rozwiązanie, gdy brakuje Ci pomysłu na obiad lub gdy potrzebujesz szybkiego rozwiązania na danie na wyjazd. Pyszna, chrupiąca fasola w unikalnym sosie, do której wystarczy dodać ryż lub makaron oraz wg upodobań mięso (polecamy kurczaka), a zyskujesz pełnowartościowy, pyszny, niecodzienny posiłek gotowy w zaledwie chwilę.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 678574
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Indyjska fasolka Curry od Bonduelle to idealne rozwiązanie, gdy brakuje Ci pomysłu na obiad lub gdy potrzebujesz szybkiego rozwiązania na danie na wyjazd. Pyszna, chrupiąca fasola w unikalnym sosie, do której wystarczy dodać ryż lub makaron oraz wg upodobań mięso (polecamy kurczaka), a zyskujesz pełnowartościowy, pyszny, niecodzienny posiłek gotowy w zaledwie chwilę.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Fasola biała |
| Zawartość netto | 430 g |
| Składniki | Woda, biała fasola (40%), cukier, koncentrat pomidorowy, olej słonecznikowy, sól, mieszanka przypraw curry (0,6%), skrobia kukurydziana modyfikowana, czosnek suszony. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Pojemność | 425 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bonduelle polska s.a ulica i numer: szturmowa 2 kod pocztowy i miasto: 02-678 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 111 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 464 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,2 g |
| Zawartość soli | 0,65 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 6,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 14,7 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: