Dostarczamy za granicę
Ocet
{{ message.message }}
Wróć do listy produktów
BIOnaturo Ocet Jabłkowy BIO 250 ml

Oznaczenia produktu:

  • Rolnictwo ekologiczne

    System gospodarowania o zrównoważonej produkcji roślinnej i zwierzęcej, w którym do ochrony roślin aktywizowane są procesy przyrodnicze. W produkcji rolniczej wykorzystuje się naturalne nawozy oraz metody biologiczne i mechaniczne. Wykluczone jest stosowanie syntetycznych nawozów, chemicznych środków ochrony roślin, regulatorów wzrostu, dodatków paszowych i organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO).

  • Produkt w 100% naturalny. Czysta etykieta

    Nie zawiera ulepszaczy, wzmacniaczy smaku, stablizatorów, konserwantów i innych składników chemicznych. Producent dostarcza pełną i rzetelną informację o składzie produktu

7,81 zł
0,25 l / 1 szt
1 l =
31,24 zł

BIOnaturo Ocet Jabłkowy BIO 250 ml

Ocet jabłkowy to produkt dobrze znany Paniom Domu. Służy do zakwaszania różnych potraw, surówek. Jest także „lekiem” na wiele dolegliwości. Ten bursztynowy płyn to bogate źródło potasu. Zawiera także magnez, wapń, żelazo, fluor, siarkę i inne pierwiastki oraz witaminę E, która działa przeciwnowotworowo i spowalnia procesy starzenia organizmu. Ocet jabłkowy wspomaga usuwanie z organizmu toksyn, służy zachowaniu smukłej sylwetki.

Anglicy nadali mu miano „eliksiru życia”. Ze względu na obecność pektyny przyspiesza wydzielanie soków żołądkowych i usprawnia trawienie. Zapobiega miażdżycy i nadciśnieniu. Przywraca równowagę kwasowo- zasadową w organizmie, służy jego odkwaszaniu.

Produkt naturalnie mętny. Obecność jabłek w składzie może powodować występowanie naturalnego osadu. Jest to zjawisko typowe dla ekologicznego octu jabłkowego.

Opakowanie: butelka szklana o pojemności 250 ml

BIOnaturo
Marka:

BIOnaturo


Producent: BIOnaturo

Skład

ocet z jabłek ekologiczny 5% (surowce pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych)

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym miejscu.

Adres producenta

Dystrybutor:

Bio Planet S.A.

Wilkowa Wieś 7,
05-084 Leszno (woj. mazowieckie, powiat warszawski zachodni)

Telefony:
tel. (+48) 227-257-694
tel. (+48) 227-258-621
tel. (+48) 227-256-805

mail: info@bioplanet.pl

Inne produkty z tej kategorii wszystkie ()

Pozostałe produkty tej samej marki BIOnaturo (6)