'Żywiec Piwo jasne 500 ml X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 161345_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Żywiec Jasne Pełne to piwo o niepowtarzalnym smaku. Żywca warzymy od zawsze tylko w jednym miejscu na świecie – w Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu założonym w 1856 r. W sprawach piwa jesteśmy bezkompromisowi, dlatego Żywiec powstaje wyłącznie z trzech składników: słodu jęczmiennego, chmielu i krystalicznie czystej, górskiej wody. Piwo Żywiec... Zawsze tylko z Żywca. Ikona marki, tzw. tańcząca para, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i zarazem najbardziej wartościowych znaków firmowych na polskim rynku, to także najlepiej znane polskie piwo za granicą. Tańcząca para nawiązuje do przedwojennych tradycji umieszczania elementów folkloru na polskich znakach towarowych oraz w reklamach Arcyksiążęcego Browaru w Żywcu. Żywiec od lat jest mecenasem kultury. Sponsoruje szereg przedsięwzięć artystycznych, w tym jedno z najpopularniejszych i uznanych wydarzeń muzycznych w Polsce — trasę koncertową Męskie Granie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Lager |
|---|---|
| Smak podstawowy | Klasyczne |
| Zawartość alkoholu | 5,6 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,83 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Skład | Woda, słód jęczmienny, chmiel i ekstrakt z chmielu. |
| Wysokość kaucji | 0,5 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GRUPA ŻYWIEC sp. z o.o. Ulica i numer: Browarna 88 Kod pocztowy i miasto: 34-300 Żywiec PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 45 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 189 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: