Zozole Apple&Cherry&Strawberry 1kg X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 521998_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Mixuj smaki jabłko-truskawka-wiśnia jak ulubioną playlistę i wybieraj to, co naprawdę uwielbiasz! Zozolowe cukierki musssujące to też paleta przeróżnych kolorów. Zabarwisz nimi swój świat we własnym, niepowtarzalnym stylu. Prawdziwy MUSSS dla każdego typka z charakterem! #ZozoleForFun
Parametry produktu
| Typ | Karmelki |
|---|---|
| Smak | Jabłkowy, Truskawkowy, Wiśniowy |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | cukier, syrop glukozowy, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu, cytryniany sodu, koncentraty soków owocowych (0,1%): jabłkowy, truskawkowy, wiśniowy, aromaty, ekstrakt ze szpinaku i pokrzywy, koncentrat soku z czarnej marchwi, barwnik: ekstrakt z papryki. Produkt może zawierać soję i mleko. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-06-18 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mieszko s.a ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Karmelki z nadzieniem musującym (9%) o smaku jabłkowym, o smaku truskawkowym i o smaku wiśniowym. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 391 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1659 kJ |
| Wielkość porcji | 17 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 76 g |
| Zawartość węglowodanów | 97 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy, E500(ii) Wodorowęglan sodu, E331 Cytryniany sodu, E160c Kapsorubina, kapsantyna, ekstrakt z papryki |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Barwnik |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 0,1 % |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: