Zott Primo Śmietana 18% 360 g (330 g + 30 g) X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 858290-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zott Śmietana to połączenie składników, świeżego mleka i nowoczesnej technologii produkcji bez użycia żadnych sztucznych dodatków.
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietana |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 18 % |
| Typ produktu | Homogenizowany |
| Przeznaczenie | do bezpośredniego spożycia |
| Składniki | Śmietana homogenizowana. Zawiera tylko składniki mleka i żywe kultury bakterii mlekowych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 360 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zott Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole, Polska 6 Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Nasza śmietana zawiera tylko składniki, dlatego przed dodaniem do gorących potraw należy ją zahartować. 1. Przełóż śmietanę do miseczki i dodaj do niej kilka łyżek gorącej zupy. 2. Energicznie zamieszaj. Powtórz całą czynność 2-3 razy. Tak zahartowaną śmietanę wolno wlewaj do gorącej zupy. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 188 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 777 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,6 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 3,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,1 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: