Zioła prowansalskie suszone 10g Prymat X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 84912_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zioła prowansalskie Prymat to harmonijna kompozycja, która charakteryzuje się przyjemnym zapachem, a także wysokimi walorami kulinarnymi i zdrowotnymi. Na tę starannie dobieraną mieszankę składają się: oregano, tymianek i cząber, które gwarantują lekko gorzkawą nutę, rozmaryn ze swym sosnowym aromatem, a także bazylia i majeranek nadające wyjątkowy powiew świeżości. Zioła prowansalskie doskonale nadają się do wszystkich mięs, ryb, zup i sałatek, czyniąc tym samym z posiłku prawdziwą przyjemność.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Zioła prowansalskie |
| Przeznaczenie | Do grilla;Do mięsa mielonego;Do pizzy;Do potraw włoskich;Do sałatek;Do sosów;Do zup |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 10 g |
| Składniki | tymianek, bazylia (27%), cząber, majeranek (10,6%), rozmaryn (9%), oregano, liść laurowy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 380 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: