Żelki Haribo Rainbow Pixel 160g X32
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 994773_wielopak_32
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Haribo Rainbow Pixel to wyjątkowa, tęczowa przekąska, która wprowadzi kolor do każdego dnia. Każdy żelek pokryty jest delikatną, kwaśną posypką, która dodaje wyjątkowego, orzeźwiającego akcentu
Parametry produktu
| Smak | Wieloowocowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 160 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
| Składniki | Cukier: syrop glukozowy; skrobia; substancja utrzymująca wilgoć; syrop sorbitolowy; mąka pszenna; kwasy: kwas cytrynowy; kwas jabłkowy; emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów estryfikowane kwasem cytrynowym; tłuszczowych, tłuszcz palmowy; dekstroza; regulatory kwasowości; jabłczan sodu; cytrynian trisodowy; cytrynian monosodowy; substancja żelująca; karagen; aromat; koncentraty owocowe i roślinne; marchew, spirulina, batat, czarna porzeczka, czarny bez, jabłko, hibiskus, rzodkiew, aronia, winogrona, ekstrakt owocu czarnego bzu, barwnik: kurkumina. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: haribo sp. z o.o. ulica i numer: ul. aleje jerozolimskie 142b kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 373 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1579 kJ |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość soli | 0,22 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 59 g |
| Zawartość węglowodanów | 86 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: