Zbyszko Lemoniada smak arbuz 1,25l
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 657622
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Lemoniada Arbuzowa - to esencja lata! Soczysty, orzeźwiający smak świeżego arbuza w połączeniu z cytryną i pomarańczą sprawia, że to napój, który sprawdzi się w każdej sytuacji.
Pełen smaku, pełen świeżości – idealny na każdą okazję!
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 1250 ml |
| Smak | arbuzowy |
| Działanie | Orzeźwiające |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (11 %), sok cytrynowy z zagęszczonego soku cytrynowego (5,5 %), sok pomarańczowy z zagęszczonego soku pomarańczowego (3,5 %), cukier, aromat, stabilizatory: guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej; koncentrat soku z czarnej marchwi, naturalny aromat arbuza z innymi naturalnymi aromatami, substancja słodząca: sukraloza. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,31 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zbyszko company s.a. ulica i numer: warszawska 239 kod pocztowy i miasto: 26-600 radom pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 20 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 83 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: