'Wódka Stolichnaya 40% 700 ML X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 288514_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Stolichnaya jest importowaną wódką klasy Premium, produkowaną w Rydze w jednej z najbardziej nowoczesnych fabryk w oparciu o nowoczesne technologie. Destylowana jest ze zboża, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości i jednocześnie kultywując metody produkcji. Wódka ta zachowuje klasyczny styl i niezwykle delikatny smak oraz kyształową czystość i aromat skórki cytrusowej i prawoślazu, które zostały wzbogacone slodkimi akcentami. Pozostawia na podniebieniu lekko słodki posmak zrównoważony pikantnym akcentem. Najlepiej smakuje schłodzona podawana na czysto, z lodem lub z sokiem, a także jako składnik koktajli.
Parametry produktu
| Rodzaj | Czysta |
|---|---|
| Serwowanie | Koktajle, Samodzielnie |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Łotwa |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Pinot Sp. Z O.O. SP Komandytowa Ulica i numer: Traugutta 5 Kod pocztowy i miasto: 90-106 Łódz PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: