'Wódka Helsinki Pure 40% 700 ml X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 695914_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Niezwykle delikatny spirytus zbożowy,
krystalicznie czysta woda, sekretny
składnik, doskonała filtracja wody
i spirytusu tworzy tą wspaniałą wódkę,
której produkcja opiera się na Fińskiej
recepturze.
Parametry produktu
| Rodzaj | Czysta |
|---|---|
| Smak | , Łagodne, Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Drinki, Koktajle |
| Pojemność | 700 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Pinot Sp. Z O.O. SP Komandytowa Ulica i numer: Traugutta 5 Kod pocztowy i miasto: 90-106 Łódz PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: