'Wódka Extra Żytnia 40% 500ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 531828_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Extra Żytnia 40% w odsłonie retro to doskonała wódka czysta. Z pewnością zainteresuje zarówno tych, którzy wspominają czasy PRL z sentymentem, jak i młodych, dla których stanowić będzie ciekawą odmianę. Extra Żytnia przypomina wszystko, co dobre w minionej epoce – prawdziwe, czyste, nieprzetworzone produkty, których obecnie próżno szukać na sklepowych półkach.
Parametry produktu
| Rodzaj | Czysta |
|---|---|
| Smak | Łagodny |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,86 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: POLMOS Bielsko-Biała S.A Ulica i numer: Karpacka 11 Kod pocztowy i miasto: 43-316 Bielsko-Biała PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: