'Wódka Exclusive Kosher 40% 500ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 561493_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Exclusive Kosher to wódka Premium produkowana w oparciu o recepturę, ze 100% spirytusu zbożowego i czystej, źródlanej wody. Najwyższa jakość tej wódki jest potwierdzona oficjalnym certyfikatem koszerności wydanym przez Hatam Sofer, Petah Tikva pod nadzorem Rabina Deutch oraz Izraelskiego Rabinatu w Or-Akiva.
Parametry produktu
| Rodzaj | Czysta, Premium |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Mołdawia |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,91 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv poland sp. z o.o. ulica i numer: przasnyska 6b kod pocztowy i miasto: 02-756 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 52 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie dotyczy |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 40 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: