'Wódka Ciroc 40% 700 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 529261_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wodka Ciroc jest destylowana pięć razy. Wytwarzana ze znakomitych francuskich winogron, inspirowana stuleciami winiarskiego kunsztu i maestrii. Unikatowa fermentacja na zimno Snap Frost nadaje wódce Ciroc wyjątkowej świeżości oraz cytrusowego smaku.
Parametry produktu
| Rodzaj | Superpremium |
|---|---|
| Smak | Łagodny |
| Serwowanie | Koktajle, Samodzielnie |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: diageo polska sp. z o.o. ulica i numer: przyokopowa 31 kod pocztowy i miasto: 01-208 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: