Włoszczyzna suszona 100 g Kucharek X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 692254_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Włoszczyzna suszona Kucharek to aromatyczna kompozycja starannie wyselekcjonowanych i odpowiednio dobranych pod względem jakości warzyw. W skład warzywnej mieszanki wchodzą: marchew, pasternak, por, cebula, pietruszka i seler, które nadadzą zupom wyjątkowe walory smakowe, jak i estetyczne.
Parametry produktu
| Składniki | Składniki: marchew, pasternak, por, cebula, natka pietruszki, korzeń selera, korzeń pietruszki. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, jaja, mleko (łącznie z laktozą), soję, gorczycę i orzeszki ziemne. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 323 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1358 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,3 g |
| Zawartość soli | 0,38 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,7 g |
| Cukry | 33 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: