Wino musujące wytrawne Calvet Celebration Brut White 0,75 l 11% X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 608447_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Calvet Celebration Brut White to rześkie, owocowe wino musujące z Francji (Vin de France), blend Colombard (70%) i Muscat Blanc (30%), o niskiej zawartości alkoholu (~11–11,5%). Z cytrusowo-kwiatowym aromatem, okrągłą strukturą i orzeźwiającym finiszem, to doskonały wybór na aperitif i lekkie przyjęcia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Prosecco |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Pojemność | 750 ml |
| Serwowanie | Aperitif, Drób, Desery, Dania pikantne, Ryby, Owoce morza, Przystawki |
| Zawartość alkoholu | 11 % obj. |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Południowo-zachodnia francja |
| Temperatura serwowania | 8 - 10 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 85 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 700 dni (dzień) |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Zawartość surowca wtórnego | Szkło kolorowe 100% |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera siarczyny | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: