Wino musujące Dorato ICE 750ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 125007_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Orzeźwiające bąbelki Dorato Ice i jego delikatnie owocowy smak idealnie sprawdzą się w cieple dni jako aperitif. Najlepiej smakuje podane w temperaturze 6-8°C lub w dużym kieliszku wypełnionym kostkami lodu i cząstkami ulubionych owoców.
Dorato to wino wyprodukowane z dbałością o najwyższą jakość. Przy jego produkcji dbamy zarówno o dobór najlepszych składników jak i kontrolę procesu fermentacji.
Parametry produktu
| Kolor | biały |
|---|---|
| Charakter | Słodki (Doux, Sweet) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 750 ml |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Zawartość alkoholu | 10 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,45 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Polska |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra s.a. ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-819 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Orzeźwiające bąbelki dorato ice i jego delikatnie owocowy smak idealnie sprawdzą się w cieple dni jako aperitif. najlepiej smakuje podane w temperaturze 6-8°c lub w dużym kieliszku wypełnionym kostkami lodu i cząstkami ulubionych owoców. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
| Składniki | Wino owocowe aromatyzowane, musujące gazowane, białe, słodkie, zawiera siarczyny. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: