'Wino gronowe czerwone wytrawne Moldawska Dolina3 L X4
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 345488_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wino wytrawne, zbudowane w 100% ze szczepu Pinot Noir, o ciemno rubinowej barwie z refleksami granatu, intensywnymi aromatami dojrzałych malin, czereśni, dzikich truskawek, z nutą kwiatów. W smaku pełne, dobrze zbalansowane, o przyjemnej kwasowości oraz kwiatowym zakończeniu.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Pinot Noir |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Mięso czerwone, Ryby z grilla, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Mołdawia |
| Pojemność | 3 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 3,5 kg |
| Region pochodzenia | Etulia |
| Temperatura serwowania | 14 - 16 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Partner Center Sp. z o.o. Ulica i numer: Piotrkowska 89 Kod pocztowy i miasto: 97-423 Łódź PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 125 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 24 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: