Wino gronowe, spokojne, wytrawne Calvet Varietals Merlot VIS 0,75l 14% X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 665105_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czerwone wytrawne Merlot z Francji – miękkie, owocowe i przyjemne. Idealne do makaronów, grillowanych warzyw i drobiu.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | czerwony |
| Szczep | Merlot |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | IGP |
| Zawartość alkoholu | 14 % obj. |
| Zawartość surowca wtórnego | Szkło kolorowe 100% |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 14 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Pays d’oc |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 999999 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Papier |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera siarczyny | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: