Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 79618_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Sangrita
1 L; alc. 14 % obj.
Wino owocowe aromatyzowane słodkie o delikatnym zapachu owoców cytrusowych.
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Wieloszczepowe |
| Rodzaj | Owocowe |
| Serwowanie | Aperitif |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 1000 ml |
| Zawartość alkoholu | 14 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,62 kg |
| Region pochodzenia | Polska |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bartex bartol sp. z o.o. ulica i numer: paproć 111 kod pocztowy i miasto: 64-300 nowy tomyśl pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: