'Wino Poggio Pasano Malvasia Nera 750 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 769603_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Szczepy: 100% Malvasia Nera
Region: Salento, Apulia
Leżakowane w beczkach z dębu francuskiego i amerykańskiego 8 miesięcy. Posiada bardzo intensywny rubinowy
kolor. Oferuje aromaty wiśni wzbogacone przyjemnymi nutami goździków. Wino
pełne, przyjemnie urzeka niezwykłą świeżością. Idealne do czerwonych mięs, pieczeni w mocnych sosach i średnich serów.
Podawać w temp. 16-18 stopni
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Negroamaro |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 13,5 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,17 kg |
| Region pochodzenia | Salento, apulia |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pinot sp. z o.o. sp komandytowa ulica i numer: traugutta 5 kod pocztowy i miasto: 90-106 łódz pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Idealne do czerwonych mięs, pieczeni w mocnych sosach i średnich serów |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: