'Wino Fresco Frizzante Jeżyna 750ML X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 423348_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Fresco Frizzante to wino, które jest świetną alternatywą dla drinka, przynosi orzeźwienie, lekkie, z delikatnym gazowaniem, do picia na każdą okazję. Fresco Frizzante charakteryzuje się bardzo łagodnym zbilansowanym smakiem.Jest to idealne dopełnienie dla lekkich przekąsek i potraw kuchni śródziemnomorskiej.
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Nie dotyczy - wino owocowe |
| Rodzaj | Owocowe |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 5,5 % obj. |
| Składniki | Frizzante jeżyna 0.75l fresco frizzante jeżyna charakteryzuje się bardzo łagodnym i zbalansowanym smakiem. połączenie lekkich bąbelków i słodkiego charakteru daje pełną moc orzeźwienia. w smaku odkryjemy doskonałą owocowość, połączoną z dobrą, miękką kwasowością. głęboki, soczysty róż w kieliszku idealnie współgra z przyjemnym, gładkim smakiem, pełnym słodkich akcentów. delikatny i niezobowiązujący styl fresco frizzante jeżyna sprawia, iż jest to dobry wybór na wiele uniwersalnych okazji. to doskonały aperitif podczas upalnych, letnich dni. jego pełne walory docenisz, serwując schłodzone do temperatury ok. 10 st. c. aromatyzowane wino owocowe niskoalkoholowe, półmusujące gazowane, słodkie. ___ kraj pochodzenia: polska pojemność: 0.75l kolor i smak: różowe, lekko musujące, słodkie zawartość alkoholu: 5,5% temperatura podawania: 8-9°c |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Region pochodzenia | Polska |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra s.a. ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-819 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: