'Wino Contessa Carola Appassimento 750ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 599931_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Contessa Carola Appassimento
import - Włochy
wino wytrawne, czerwone
0,75L; alc. 14% vol.
Wyśmienite wino wyprodukowane z winogron szczepu Negromaro Passito uprawianych w południowej części regionu Apulia we Włoszech.
Winogrona ulęgają częściowemu podsuszeniu jeszcze przed zebraniem co skutkuje wyjątkowo gębko rubinowym kolorem z odcieniami granatu. Posiada intensywny aromat z nutami jagód czy śliwki, a także lukrecji, czekolady oraz słodkich przypraw. W smaku pełne i mocne z dojrzałymi taninami, dobrze zbalansowane z przyjemnymi nutami orzechów laskowych. Idealne do potraw z czerwonego mięsa, dziczyzny, sezonowych serów ale również do samodzielnej degustacji. Podawać w temperaturze pokojowej, około 18-20°C. Sugerujemy otworzyć minimum godzinę przed spożyciem.
Kod ean produktu: 8003295009965
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Negroamaro |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Dziczyzna, Mięso czerwone, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 14 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,7 kg |
| Region pochodzenia | Włochy |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bartex bartol sp. z o.o. ulica i numer: paproć 111 kod pocztowy i miasto: 64-300 nowy tomyśl pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: