'Whisky sm an cnoc 12Y 40% 700 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 300537_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
HIGHLAND SINGLE MALT SCOTCH WHISKY AN CNOC 12Y
anCnoc 12 to whisky single malt produkowana w destylarni Knockdhu, założonej w 1894 roku na granicy regionów Highland i Speyside w Szkocji. To wyjątkowe położenie, bliskość pięciu krystalicznie czystych źródeł wody oraz dostęp do lokalnie uprawianego jęczmienia sprawiają, że 12-letnia anCnoc harmonijnie łączy w sobie subtelne i przyjemne dla nosa oraz podniebienia cechy obu wspomnianych regionów. Efektem jest niezwykle zróżnicowana i wyrafinowana whisky single malt najwyższej klasy. • Ten niepowtarzalny charakter jest jednak wynikiem nie tylko położenia destylarni ale i starannego proce suprodukcji. Obejmuje on fermentację w drewnianych kadziach oraz destylację w miedzianych alembikach o unikalnych kształtach, które na dają whisky jej lekki i świeży profil. Następnie anCnoc 12 dojrzewa w beczkach z amerykańskiego dębu,
Parametry produktu
| Typ | Single malt |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Lekki |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Szkocja |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pinot sp. z o.o. sp komandytowa ulica i numer: traugutta 5 kod pocztowy i miasto: 90-106 łódz pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 17,5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: