'Whisky Jura 12YO 40% 0,7 L X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 384381_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
To whisky Jura w najbardziej intensywnym
i charakternym wydaniu, jednak ciągle pozostaje
łatwą w odbiorze i przyjemną whisky podczas
wielu spotkań ze znajomymi. Leżakowana w beczkach
po bourbonie z amerykańskiego białego dębu
minimum 12 lat i finiszowana w beczkach po sherry
Oloroso z Jerez. Jura 12YO oferuje nuty miodowej
słodyczy, ciepłych przypraw, banana, delikatnych
cytrusów, ciemnej czekolady oraz świeżo mielonej kawy.
Parametry produktu
| Typ | Single malt |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Kawowy, Bananowy, Lukrecja, Orzechowy |
| Serwowanie | Aperitif, Czyste, Dziczyzna, Kaczka, Mięso czerwone, Mięso grillowane, Przystawki, Samodzielnie |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
| Waga jednostkowa brutto | 1,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 68 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 40 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 17,5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: