'Whisky Dewar's 15 YO Metalowa tuba X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 703204_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Skomponowana została przez master blendera z najlepszych destylatów z regionu Highlands. Składniki tej whisky dojrzewały co najmniej 15 lat w dębowych beczkach. Receptura tej whisky oparta została na destylatach z gorzelni Aberfeldy. Whisky produkowana jest w rzemieślniczy sposób. Rezultatem jest whisky z kwiatowymi i owocowymi nutami. Każda butelka tej whisky jest indywidualnie numerowana.
Aromat: przyjemny i gładki z nutami kwiatów, słodu, owoców z sadu, wrzosu, miodu i cytrusów
Smak: orzeźwiający i gładki z akcentami słodu, ananasa, cytrusów, siana, wanilii, miodu i kwiatów
Finisz: długi i delikatny z akcentami owoców i dębu
Parametry produktu
| Typ | Single malt |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak | Owocowy |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bacardi martini polska sp. z o.o. ulica i numer: wołoska 22 kod pocztowy i miasto: 02-675 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 700 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: