'Whisky Bell's Original 40% 700 ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 47118_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bell’s
doskonała szkocka whisky mieszana, świetnie zbalansowana, o niezwykle kompleksowym smaku. Swój wyjątkowy charakter zawdzięcza idealnemu
połączeniu 3 whisky single malt: blair athol - posmak pikantny i orzechowy (ciasto imbirowe), dutown - świeśość whisky z okolic speyside (jabłka, kwiaty, miód), inchgower – posmak whisky z wybrzeży. To bardzo łagodna whisky, która zjednuje
sobie coraz szersze grona wielbicieli.
Parametry produktu
| Typ | Blended/pure malt Whisky (vatted Whisky) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak | Słodki, Ostry |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Diageo Polska SP. z o.o. Ulica i numer: Przyokopowa 31 Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: