'Whisky Balvenie 12YO 40% 700ML X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 653978_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Powstaje w destylarni Balvenie, która jako jedyna w Szkocji nadal stosuje metody produkcji. Proces zmiękczania, kiełkowania ziaren oraz osuszania dymem torfowym niezmiennie odbywa się w Balvenie. Wśród szkockich whisky wyróżnia się słodkim smakiem, który zawdzięcza mieszance orzechów, cynamonu, wanilii oraz miodu.
Parametry produktu
| Typ | Single malt |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Cynamonowy, Miodowy, Orzechowy, Waniliowy, Słodki |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CEDC International Sp. z o.o. Ulica i numer: Kowanowska 48 Kod pocztowy i miasto: 64-600 Oborniki Wlkp. PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: