'Whisky Akashi Japanese Blended 40% 500 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 426097_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Cudowna i typowa Japońska Blended
Whisky, powstała z udziałem 30% słodowanego
jęczmienia i dojrzewana przez
5 lat w kombinacji beczek typu hogshead
i barrels. Cudownie świeża w zapachu,
żywa i potężna w ustach dominuje
smakiem miodu, beczki i suszonymi
owocami.
Parametry produktu
| Typ | Blended/pure malt Whisky (vatted Whisky) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Japonia |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Klasyczne, Łagodny |
| Serwowanie | Z lodem |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Pinot Sp. Z O.O. SP Komandytowa Ulica i numer: Traugutta 5 Kod pocztowy i miasto: 90-106 Łódz PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 133 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 14 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: