Welcome Doxy Roksy 1 kg Figaro X4
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 710401_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kolorowe cukierki deseniowe o smaku owocowym.
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
|---|---|
| Smak | Wieloowocowy |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Składniki | cukier, syrop glukozowy, kwasy (kwas cytrynowy), tłuszcz roślinny (palmowy), aromaty (owocowe), barwniki (koszenila, kurkumina, kompleksy miedziowe chorofili i chlorofilin, węgiel roślinny, błękit brylantowy FCF, indygotyna) |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: I.D.C Polonia S.A. Ulica i numer: Bartnicka 35 Kod pocztowy i miasto: 30-444 Libertów - Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 384 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1633 kJ |
| Wielkość porcji | 1000 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 77 g |
| Zawartość węglowodanów | 94 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: