Wedel Chałwa Kakaowo-Waniliowa 50g X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 580492_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Chałwa sezamowa o smaku waniliowym z kakao
Parametry produktu
| Zawartość netto | 50 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Miazga sezamowa 50%, syrop glukozowy, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (0,6%), sól, białko jaja w proszku, aromat. MOŻE ZAWIERAĆ ORZESZKI ARACHIDOWE, ORZECHY, SOJĘ, |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lotte Wedel Sp. z o.o. Ulica i numer: Zamoyskiego 28/30 Kod pocztowy i miasto: 03-801 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 512 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,09 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 14,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 23,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 517 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 259 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2155 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1078 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 14,8 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 47 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: