Wawel Tofflairs Karmelowo-Czekoladowy 95g X14
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 162906_wielopak_14
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pomadki mleczne niekrystaliczne z nadzieniem karmelowo-czekoladowym.
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Karmelowy |
| Zawartość netto | 95 g |
| Dodatki | Z nadzieniem, Z czekoladą ciemną |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Syrop glukozowy, mleko zagęszczone słodzone 23% (mleko, cukier), cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), syrop cukru inwertowanego, czekolada 2,3% (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyny), mleko w proszku odtłuszczone, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, sól, aromat , emulgatory: guma arabska, lecytyny; orzeszki arachidowe. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wawel s.a ulica i numer: w.warneńczyka 14 kod pocztowy i miasto: 30-520 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 98 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Temperatura otoczenia nie więcej niż 20°c |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 442 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1854 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,36 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 46 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: