Opis szczegółowy
Wawel Miniczekolada Danusia Malinowa 39 g
Parametry produktu
| Typ | Deserowa |
| Smak | Malinowy |
| Zawartość netto | 39 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: czekolada 55 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], tłuszcz roślinny (palmowy), cukier, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), suszony koncentrat malinowy 1,8 % (maltodektryna, zagęszczony sok malinowy 45 %), hydrolizat kolagenowy 0,4 %, suszony ekstrakt z dzikiej róży 0,3 %, aromaty , emulgator: lecytyny. zawartość masy kakaowej w czekoladzie min. 43%. oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wawel s.a ulica i numer: w.warneńczyka 14 kod pocztowy i miasto: 30-520 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 315 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Temperatura otoczenia nie przekraczająca 20 st c |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 550 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2292 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 51 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 205 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 256 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |