Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 631715_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Krówka mleczna
Parametry produktu
| Typ | Krówki |
|---|---|
| Smak | Mleczny |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Dodatki | Brak dodatków |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | cukier, syrop glukozowy, mleko w proszku pełne 15%, masło 4,5% (z mleka). Produkt może zawierać orzeszki arachidowe, jaja, soję. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wawel S.A Ulica i numer: W.Warneńczyka 14 Kod pocztowy i miasto: 30-520 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 396 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1672 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,2 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,4 g |
| Cukry | 63 g |
| Zawartość węglowodanów | 78 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: