Wawel Królewskie mleczko śmietankowe 300 g X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 227937_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pianka śmietankowa w czekoladzie
Parametry produktu
| Rodzaj | W czekoladzie |
|---|---|
| Smak | Śmietankowy |
| Zawartość netto | 300 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
| Składniki | Składniki: cukier, czekolada 25% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], odtworzone mleko odtłuszczone, syrop glukozowy, masło (z mleka), aromaty , syrop cukru inwertowanego, białko jaja w proszku, mleko odtłuszczone w proszku, substancja żelująca: agar; śmietanka uht (z mleka) 0,1%; regulator kwasowości: kwas cytrynowy. czekolada: masa kakaowa minimum 43%. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wawel s.a ulica i numer: w.warneńczyka 14 kod pocztowy i miasto: 30-520 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Temperatura otoczenia nie więcej niż 20c |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 373 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1565 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 45 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: