Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 423326_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Co sprawia, że nasze Kukułki są tak niepowtarzalne? Ich sekret tkwi w niezmiennej od lat ręcznej metodzie wytwarzania, dzięki której każdy pojedynczy karmelek jest naprawdę wyjątkowy. Spróbuj Kukułki z Wawelu i poczuj jak pod kruchą karmelową otoczką w charakterystyczne białe paseczki kryje się aromatyczne kakaowe nadzienie z nutą alkoholu. Sięgnij po nie i przekonaj się, jak wiele radości może dać jeden wyjątkowy cukierek. Słodki Wawel.
Parametry produktu
| Typ | Karmelki |
|---|---|
| Smak | Kakaowy |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Dodatki | Z alkoholem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 4%, tłuszcz roślinny (palmowy) , spirytus, śmietanka kremowa ( z mleka), aromat , emulgator: lecytyny. produkt może zawierać orzeszki arachidowe, migdały, orzechy laskowe, nasiona sezamu, soję, jaja i pszenicę. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wawel S.A Ulica i numer: W.Warneńczyka 14 Kod pocztowy i miasto: 30-520 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 61 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 79 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 396 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 396 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1673 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1673 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,6 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,5 g |
| Cukry | 61 g |
| Zawartość węglowodanów | 79 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: