Wawel Galaretki Fresh & Fruity Citrus Lemonade 1kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 114864
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Galaretki z nadzieniem Fresh&Fruity Citrus Lemonade 1kg
Parametry produktu
| Smak | Wieloowocowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 1000 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, woda, substancja żelująca: pektyny; regulator kwasowości: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; soki owocowe 0,9% z zagęszczonych soków owocowych (grejpfrut, pomarańcza, cytryna, limonka), naturalne aromaty, ekstrakty roślinne (kurkuma, spirulina, papryka), koncentrat czarnej marchwi, olejek miętowy. produkt może zawierać soję, orzeszki arachidowe i mleko. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wawel s.a ulica i numer: w.warneńczyka 14 kod pocztowy i miasto: 30-520 kraków pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 317 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1349 kJ |
| Wielkość porcji | 32 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 62 g |
| Zawartość węglowodanów | 79 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: