Wawel Czekolada delikatnie gorzka 43% cocoa 80g X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 951211_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czekolada gorzka 80 g
Parametry produktu
| Typ | Gorzka |
|---|---|
| Smak | Kakaowy |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgatory: lecytyny. masa kakaowa minimum 43%. |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wawel s.a ulica i numer: w.warneńczyka 14 kod pocztowy i miasto: 30-520 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Temperatura nie przekracza 20°c |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 545 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 87 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2273 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 364 kJ |
| Wielkość porcji | 16 g |
| Zawartość białek | 5,8 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,3 g |
| Cukry | 50 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: