Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 208856_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czekolada z nadzieniem (52%) kawowo-mlecznym o smaku tiramisu
Parametry produktu
| Typ | Deserowa |
|---|---|
| Smak | Tiramisu |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 240 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada 48% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), mleko w proszku odtłuszczone 8,5%, wafle [mąka pszenna, skrobia ziemniaczana, tłuszcz roślinny (palmowy), sól], syrop glukozowy, śmietanka kremowa (z mleka), mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), serwatka w proszku (z mleka), kawa 0,32%, żółtko jaja w proszku, emulgator: lecytyny, substancja utrzymująca wilgoć: inwertaza, aromaty. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wawel s.a ulica i numer: w.warneńczyka 14 kod pocztowy i miasto: 30-520 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 8 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Temperatura otoczenia nie więcej niż 20°c |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 518 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 124 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 519 kJ |
| Wielkość porcji | 24 g |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,2 g |
| Cukry | 50 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 20 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 13 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: