Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 728929
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czekolada z nadzieniem z solonych orzeszków arachidowych.
Parametry produktu
| Typ | Deserowa |
|---|---|
| Smak | orzechowy |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 87 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Czekolada 56% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], orzeszki arachidowe solone 18,7% (orzeszki arachidowe 98%, olej słonecznikowy, sól), tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), maltodekstryna, orzeszki arachidowe 5,2%, glukoza, cukier, sól, emulgator: lecytyny. czekolada: masa kakaowa minimum 43%. oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wawel s.a ulica i numer: w.warneńczyka 14 kod pocztowy i miasto: 30-520 kraków pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,09 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 556 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 97 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2314 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 403 kJ |
| Wielkość porcji | 17,4 g |
| Zawartość białek | 9,8 g |
| Zawartość soli | 0,52 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 37 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,4 g |
| Cukry | 36 g |
| Zawartość węglowodanów | 43 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: